• ilość: 0 szt,
  • wartość: 0.00 zł
w schowku 0 sztporównujesz 0 sztostatnio oglądane


W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę takich producentów jak:

aireRyder
Amerykański koncern Vaxcel International Co. Ltd od ponad 20 lat jest wiodącym dostawcą produktów oświetleniowych dla pomieszczeń mieszkalnych. My w naszej ofercie prezentujemy wentylatory aireRyder - specjalnie wydzieloną do tego celu markę koncernu. Wentylatory aireRyder charakteryzują się ciekawym wzornictwem, wysoką estetyką oraz dużą niezawodnością.

www.vaxcel.com
www.vaxcel.com/aireryder/
www.oswietlenie.pl/aireryder-o_p_46_1.html


ALDEX
Aldex to firma rodzinna, działająca na rynku od 1981 roku. Produkuje ponad 500 wzorów opraw oświetleniowych: żyrandoli, kinkietów, plafonier, lamp podłogowych, lampek nocnych, zarówno nowoczesnych jak i klasycznych. Oprawy wykonane są z wysokiej jakości komponentów posiadających atesty i certyfikaty zgodności z normami. Zdecydowana większość produktów jest zdobiona ręcznie, a w najnowszej linii asortymentowej wprowadzono elementy chromowane oraz bogatą gamę dekorowanych kloszy.

www.aldex.com.pl
www.oswietlenie.pl/oswietlenie-nowoczesne-o_c_72_1.html


ANSMANN
ANSMANN AG - niemiecki standard jakości. Zastosowanie najnowszych technologii w dziedzinie badań i rozwoju, pozwoliło przygotować produkt w odpowiedniej jakości i w dobrej cenie. Na naszych stronach znajdą Państwo głównie latarki tego producenta oraz maskotki dla naszych najmłodszych z funkcją oświetlenia czy też melodyjkami.

www.ansmann.de
www.oswietlenie.pl/ansmann-o_p_35_1.html


BEACON LIGHTING
FANAWAY: Innowacyjny projekt

FANAWAY jest to rewolucyjny wentylator sufitowy z chowanymi łopatami. Po raz pierwszy pojawił się w programie ABC's “The New Inventors”  w 2005r. Po jego "debiucie telewizyjnym" firma Beacon Lighting pracowała z wynalazcą przez 3 lata nad rozwojem produktu. Od 2008 roku Fanaway jest już obecnym zjawiskiem międzynarodowym i można go znaleźć we wszystkich zakątkach świata , w tym w Europie, USA , Kanadzie, Meksyku , RPA , Indiach , Malezji, Singapurze i Nowej Zelandii.

www.fanaway.pl
www.fanaway.com.au
www.beaconlighting.com.au
www.oswietlenie.pl/fanaway-o_p_47_1.html


CASA FAN
Niemiecki producent wentylatorów domowych.

http://oswietlenie.pl/casa-fan-o_p_43_1.html


HUNTER
Historia wentylatorów sufitowych produkowanych przez firmę Hunter sięga przełomu ostatnich dwóch wieków, dwóch wojen światowych i Wielkiego Kryzysu. Powstanie firmy datuje się na rok 1886, kiedy to w północnej części stanu Nowy Jork John Hunter wraz z synem Jamesem C. Hunterem zbudowali pierwszy wentylator sufitowy napędzany wodą. Już niedługo potem firma Hunter Fan pakowała na łodzie wytrzymałe wentylatory wyposażone w ręcznie wyważane łopatki i wysyłała je do Indii, na Daleki Wschód, do Afryki oraz do różnych zakątków Stanów Zjednoczonych. Dzisiaj, firma Hunter łączy ze sobą dziewiętnastowieczny kunszt z innowacyjną konstrukcją i technologią, dzięki której powstają urządzenia wentylacyjne o niezrównanej jakości, charakteryzujące się cichą pracą i wyjątkową stylistyką. Produkty te są nie tylko wytrzymałe wewnątrz, ale także piękne na zewnątrz. Są to wyroby, z których John i James Hunter po ponad 120 latach nadal byliby dumni.

http://hunterfan.pl/
http://www.hunterfan.com/
http://oswietlenie.pl/hunter-o_p_42_1.html


ICAM
Krajowy dostawca żarówek energooszczędnych.

http://oswietlenie.pl/zrodla-swiatla-swietlowki-energooszczedne-o_c_116_1.html


ICARO
Polska firma produkująca lampy już ponad 17 lat przykładająca szczególną wagę do jakości, trwałości i atrakcyjności wzornictwa. Lampy wykonane ze szlachetnych materiałów np. aluminium, elementy mosiężne importowane z Włoch, szkło witrażowe. Stosuje wysokiej jakości wielowarstwowe powłoki lakiernicze uzyskując efekty satyny matowej srebrnej, złotej i brązu matowego "antico".

http://oswietlenie.pl/oswietlenie-z-mosiadzu-o_c_459_1.html


KLIK
Producent oświetlenia nastawiony przede wszystkim na najmłodszego odbiorcę. Specjalizuję się w produkcji oświetlenia do pokoju dziecięcego o unikalnym wzornictwie i kolorystyce. Drewniane lampy nie tylko oświetlają pokój, ale również go ozdabiają a żywe i przyjemne kolory przyciągają uwagę oraz pobudzają wyobraźnię.

http://oswietlenie.pl/oswietlenie-dla-dzieci-lampa-dziecieca---biedronka-o_l_103_206.html


Laxoni Interior TM
Laxoni Interior TM wprowadza na polski rynek lampy biurkowe LED amerykańskiej firmy KONCEPT. Oświetlenie to charakteryzuje się unikalnym kształtem oraz nowoczesnym wzornictwem.

www.koncept.com
www.oswietlenie.pl/lampki-biurkowe-o_c_157_1.html


LED Labs
Firma LED Labs zajmuje się dystrybucją innowacyjnych produktów. Jej specjalnością jest oświetlenie LED.

www.led-labs.pl/
www.oswietlenie.pl/zrodla-swiatla-zarowki-led-o_c_177_1.html


LEMIR
Polski producent oświetlenia, którego początki działalności sięgają 1967 roku. W ciągu lat wypracował wiele autorskich rozwiązań dzięki którym lepiej oraz bardziej elegancko możemy oświetlić wnętrza domów, mieszkań, hoteli czy biur. Na chwilę obecną może zaoferować bogaty zbiór ponad 1500 wzorów żyrandoli, zwisów, plafonów, listew, kinkietów, a także lamp stołowych i podłogowych.

www.lemir.pl
www.oswietlenie.pl/oswietlenie-nowoczesne-o_c_72_1.html


LIS POLAND
Firma istnieje od 1990 roku. Oferuje tradycyjne, nowoczesne i stylizowane na historyczne oprawy oświetleniowe do klasycznych i halogenowych źródeł światła. Produkuje żyrandole, lampy stojące i biurkowe oraz kinkiety.

http://oswietlenie.pl/zyrandole-o_c_100_1.html


PAULMANN OŚWIETLENIE
Niemiecki producent oświetlenia. Towar sprowadzany na zamówienie dla naszych klientów.

www.paulmann.pl
www.paulmann.com


PHILIPS
Tej marki nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Holenderska firma Royal Philips to lider w dziedzinie technologii oraz firma o bogatym przekroju obszarów prowadzenia działalności. U nas znajdą Państwo głównie świetlówki energooszczędne PHILIPS z serii ECONOMY.

www.philips.pl
www.philips.com
www.oswietlenie.pl/zrodla-swiatla-swietlowki-energooszczedne-o_c_116_1.html


RAMKO
Polski producent oświetlenia.

www.oswietlenie.pl/oswietlenie-klasyczne-o_c_80_1.html


SERIEN LIGHTING
Niemiecki producent oświetlenia. Skupia wokół siebie projektantów o znanych nazwiskach. Lampy wykonywane są indywidualnie na zamówienie klienta.

www.serien.com
www.oswietlenie.pl/oswietlenie-serien-o_c_167_1.html


LUCCI AIR
Wentylatory sufitowe.

www.beaconlighting.com.au/shop-by/brands/lucci-air.html
www.oswietlenie.pl/lucci-air-o_p_53_1.html


SU-MA
Producent opraw oświetleniowych zewnętrznych, w tym lamp ogrodowych. Wszystkie wyroby wykonane są wyłącznie ze stopów aluminium i stali nierdzewnej. Wyroby ze stopów aluminium pokrywane są wysokiej jakości powłokami ochronno-dekoracyjnymi (poliestrowe farby proszkowe), co czyni je odpornymi na warunki atmosferyczne.

www.oswietlenie.pl/oswietlenie-ogrodowe-o_c_135_1.html


WESTINGHOUSE
Jeden ze światowych liderów w produkcji wentylatorów sufitowych. Marka Westinghouse znana jest praktycznie we wszystkich krajach świata. Świetnie spisują się w prywatnych domach jak i sektorze handlowym. Wentylatory sufitowe zostały wyposażone w dwa tryby pracy - letni i zimowy. Dzięki temu, oprócz sezonu letniego możemy wykorzystać go przy ogrzewaniu w zimie. Wentylator równomiernie rozprowadzi ciepłe powietrze po pomieszczeniu przyczyniając się do obniżenia kosztów związanych z sezonem grzewczym.

www.westinghouselighting.eu
www.westinghouselighting.com
www.oswietlenie.pl/oswietlenie-westinghouse-o_c_239_1.html
www.oswietlenie.pl/wentylatory-sufitowe-132-cm-rozpietosci-o_c_90_1.html

Informacje i zamówienia

tel. 14/620-11-55
tel. kom. 509-307-709

Email: info@oswietlenie.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 800 do 1600

Serdecznie zapraszamy!